Ünlü Uzman Dermatolog

Prof. Dr. Zafer Kurumlu: Acvit Kozmetik Ürünlerini Bütün Doktorlara Tavsiye Ediyorum.

Kozmetik dünyasının bir numaralı markası Acvit Kozmetik’in ürünleri, doktorlar tarafından da tavsiye edilerek kullanıcılarının gönül rahatlığıyla kullanabilmeleri için güven vermeye devam ediyor.
Uzman Dermatolog Prof. Dr. Zafer Kurumlu, Polifenol teknolojisi ile üretilen Acvit Kozmetik ürünlerini bütün doktorlara tavsiye ettiğini söyledi.

Doğal olmasının yanında yerli ve kaliteli ürünler olduğuna dikkat çeken Prof. Dr. Kurumlu, “Polifenol teknolojisi kullanılarak Dünyaca ünlü kimya mühendisi Osman Çelebi ve uzman ekibi tarafından formülize edilen Acvit Kozmetik ürünlerini gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.” Dedi.

Prof. Dr. Zafer Kurumlu : “Polifenol teknolojisinin harikası Acvit Kozmetik ürünlerini bütün doktorlara tavsiye ediyorum. Hastalarına kullandırarak hastalarının dertlerine çare olacaklarından hiç şüphem yok” dedi.

Ünlü Prof. Dr. Zafer Kurumlu’nun bu sözleri, Acvit Kozmetik ürünlerini kullananların kozmetikte ne kadar doğru bir tercih yaptıklarını bir kez daha kanıtladı.

http://www.sehirmagazincisi.com/Hbr-2189-Unlu-Uzman-Dermatolog-Prof-Dr-Zafer-Kurumlu-Acvit-Kozmetik-Urunlerini-Butun-Doktorlara-Tavsiye-Ediyorum.html